Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЅИВРИ
  • ЅИВРИ
Опис

Практични и удобни машки ѕиври, наменети за ладните зимски денови. Памучниот состав обезбедува пријатно чувство за секојдневно носење. Тесните ногавици, завршуваат со широк, еластичен паспул.

DINO

ЅИВРИ

499,00 ДЕН

890,00 ДЕН

-44%

Расположливи големини
M L XL XXL
Расположливи бои
Материјал

Состав: 95% памук, 5% еластин

Количина
Одбери големина

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.