38

БАЛКОНЕТ ГРАДНИК

(0)
659,00 ДЕН 1.059,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Балконет градник со благо полнење и фишбајн, за дискретно нагласено деколте. Изработен е од мек, нежен материјал со интересен принт. Прерамките се подесуваат и по потреба може да се извадат.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам