47

БИКИНИ СО МЕКИ КОРПИ

(0)
998,00 ДЕН 1.889,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Спортски бикини со мек горен дел, рамките се прекрстуваат на грбот. Сигурносни перничиња на горниот дел, кои по потреба можат да се вадат. Слип долен дел.

Материјал

85% Полиестер 15% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам