Намалување

БИКИНИ СО ТВРДИ КОРПИ Г. ДЕЛ

(0)
659,00 ДЕН 1.069,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Број на производи: 1

Вкупен износ: 659,00 ДЕН

Опис

Бикини со тврдо појачани корпи. Благ push-up ефект. Многу тенки подесувачки рамки прекрстени на грбот. Слип долен дел со врзување од страна.

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам