Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • БИКИНИ СО ТВРДИ КОРПИ
Опис

Бикини со тврдо појачани корпи. Декоративни карнери. Закопчување на грб и подесувачки рамки. Слип долен дел со врзување од страна.

BIKINI 3/43

БИКИНИ СО ПОЈАЧАНИ КОРПИ

949,00 ДЕН

1.969,00 ДЕН

-52%

Расположливи големини
M
Расположливи бои
Материјал

82% Полиамид 18% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.