52

ШОРЦ ЗА КАПЕЊЕ

(0)
659,00 ДЕН 1.359,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Машки шорц за капење, поставен со безбедносна мрежа, практичен и удобен за носење, еластичен појас во струкот

Материјал

100% Poliester

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам