50

БИКИНИ СО ПОЈАЧАНИ КОРПИ Д. ДЕЛ

(0)
359,00 ДЕН 719,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Бикини со тврдо појачани корпи. Благ push-up ефект. Многу тенки подесувачки рамки прекрстени на грбот. Бразилијана долен дел со врзување од страна.

Материјал

80% Poliamid 20% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам