52

БИКИНИ СО ТВРДИ КОРПИ

(0)
989,00 ДЕН 2.079,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Бикини со тврдо појачани корпи. Благ push-up ефект. Многу тенки подесувачки рамки прекрстени на грбот. Слип долен дел со врзување од страна.

Материјал

80% Полиамид 20% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам