54

БИКИНИ СО ТВРДИ КОРПИ

(0)
899,00 ДЕН 1.969,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Бикини со тврдо појачани корпи. Декоративни карнери. Закопчување на грб и подесувачки рамки. Слип долен дел со врзување од страна. Гламурозен материјал со фин отсјај.

Материјал

82% Poliamid 18% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам