50

БИКИНИ СО ТВРДИ КОРПИ

(0)
949,00 ДЕН 1.899,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Бикини со тврдо појачани корпи. Благ push-up ефект. Многу тенки подесувачки рамки прекрстени на грбот. Бразилијана долен дел со врзување од страна. Елегантни декоративни циркони на горниот дел, во иста боја.

Материјал

80% Полиамид 20% Еластин

Vaše mišljenje nam puno znači!

Испрати коментар
Šta su drugi rekli o ovom proizvodu?

Budite prvi koji će ostaviti komentar

Korišćenjem ovog sajta prihvatate upotrebu kolačića. Saznajte više

Prihvatam