Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • БРАЗИЛИЈАНА ГАЌИ
  • БРАЗИЛИЈАНА ГАЌИ
Опис

Модерни и многу пријатни бразилијана гаќички, со ласерски сечени рабови. Практични се и овозможуваат носење без оцртување, дури и под најтесната облека. Памучната постава на долниот дел овозможува пријатно чувство, па затоа се погодни како за секојдневно носење така и за посебни прилики.

KATIA

БРАЗИЛИЈАНА ГАЌИ

350,00 ДЕН

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

Состав: 85% полиамид, 10% еластин, 5% памук

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.