БРАЗИЛИЈАНА ГАЌИ

(0)
350,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Модерни и многу пријатни бразилијана гаќички, со ласерски сечени рабови. Практични се и овозможуваат носење без оцртување, дури и под најтесната облека. Памучната постава на долниот дел овозможува пријатно чувство, па затоа се погодни како за секојдневно носење така и за посебни прилики.

Материјал

85% poliamid, 10% elastin, 5% pamuk

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам