Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • БРАЗИЛИЈАНА 44
Опис

BRAZILIJANA KUPAĆI KOSTIM 44

БРАЗИЛИЈАНА 44

750,00 ДЕН

Расположливи големини
L M S XL
Расположливи бои
Материјал

100% ПОЛИЕСТЕР

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.