30

Бразилијана бикини гаќички 51

(0)
559,00 ДЕН 799,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Kupaće gaćice brazilijana kroja, na vezivanje sa strane. Bez istaknutih poruba, bez usecanja. Pogodne za kombinovanje.

  • Sirovinski sastav: 80% Poliamid 20% Elastin

Материјал

80% Poliamid 20% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам