30

Бразилијана бикини 49

(0)
559,00 ДЕН 799,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Kupaće gaćice brazilijana kroja, na vezivanje sa strane. Bez istaknutih poruba, bez usecanja. Pogodne za kombinovanje.

Материјал

Sirovinski sastav:80% Poliamid 20% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам