Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Буена
  • Буена
Опис

Романтичен и удобен градник без фишбан и модерен крој. Изработен од деликатна еластична чипка со прерамки на подесување

BUENA

859,00 ДЕН

Расположливи големини
70 B 75 B 80 B 85 B
Расположливи бои
Материјал

60% полиамид, 30% вискоза, 10% еластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.