40

ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦА

(0)
499,00 ДЕН 829,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Чипкаст градник без жици и полнење. Со заводлив изглед, прерамки кои се подесуваат, на грбот се спојуваат во раскошна чипкаста лента. Појас под гради од материјал со благ сјај, кои заедно со сите останати детали го прават овој модел неодолив.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам