30

ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦА JULIANA

(5)
657,30 ДЕН 939,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Нежен градник без жици и полнење. Со чипка од предната страна која има постава. Пријатен за секојдневно носење без допочнително стегање и непријатено чувство. Одговара на Б корпа.

Материјал

84% Полиамид 16% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам