Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦА
Опис

Памучен градник без жица со поставени триаголнести корпи без полнење, овозможува максимална удобност . Наменет е за секојдневна употреба и им одговара на динамичните и практични дами. Исто така може да биде и одличен прв градник. Достапен е од величина 65 Б.Постои можност прерамките на грбот да се вкрстат.

ELEONORA

ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦА

475,00 ДЕН

679,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
65 B 75 B 85 B 80 B 70 B
Расположливи бои
Материјал

95% Памук, 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.