Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦА
Опис

Сензуален топ градник без жица и полнење, од елегантна, богата чипка. Тенките прерамки се спојуваат во чипкасти ленти на грбот кои формирараат појас под градите од истиот материјал.

ANATOLIA

ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦА

499,00 ДЕН

889,00 ДЕН

-44%

Расположливи големини
M S L XL
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид, 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.