Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦА
Опис

Чипкаст градник без жици и полнење. Со заводлив изглед, прерамки кои се подесуваат, на грбот се спојуваат во раскошна чипкаста лента. Појас под гради од материјал со благ сјај, кои заедно со сите останати детали го прават овој модел неодолив.

CRUZ

ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦА

499,00 ДЕН

829,00 ДЕН

-40%

Расположливи големини
S L M XL
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид, 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.