Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦА
Опис

Сензуален топ градник без жици и полнење од елегантна, деликатна чипка. Тенки прерамки кои се подесуваат, со нежна лента под градите.

MELODY

ГРАДНИК БЕЗ ЖИЦА

399,00 ДЕН

749,00 ДЕН

-47%

Расположливи големини
S L M XL
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид, 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.