Outlet

ГРАДНИК БЕЗ ФИШБАЈН

(0)
339,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женствен градник без жица со благо појачани, длабоки, триаголнести корпи без полнење, овозможува максимална удобност. Изработен е од кадифен, фин памук. Наменет е за секојдневно носење, одговара на практични и активни дами. Украсен е со дискретни чипкани рабови.

Материјал

95% pamuk, 5% elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам