35

ГРАДНИК Д КОРПА

(0)
689,00 ДЕН 1.059,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Романтичен градник со Д корпа. Фишбајн и меки, длабоки корпи без полнење пружаат вистинска поддршка. Моделот романтично го нагласува деколтето, а го истакнува префинета чипка која продолжува и на подесивите прерамки.

Материјал

88% Poliamid 12% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам