35

ГРАДНИК Д КОРПА

(0)
689,00 ДЕН 1.059,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Романтичен градник со фишбајн и меки подлабоки Д корпи без полнење кои даваат соодветна подршка. Корпите се украсени со чипка која дискретно продолжува и на прерамките. Моделот суптилно го нагласува деколтето.

Материјал

88% Poliamid 12% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам