39

ГРАДНИК СО Б КОРПА

(0)
649,00 ДЕН 1.059,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Лилаков градник без полнење, со фишбајн и дискретна лента од чипка на рабовите. Го красат декоративни прерамки, со дополнителна лентичка во аглите и сјаен материјал со егзотичен дезен.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам