Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ГРАДНИК СО Б КОРПА
Опис

Сензуален градник со фишбајн и корпа без полнење кој романтично го нагласува деколтето. Го истакнува деликатна чипка која продолжува накај прерамките. Прерамките се прилагодуваат, за максимален комфор.

RENIA

ГРАДНИК СО Б КОРПА

699,00 ДЕН

989,00 ДЕН

-29%

Расположливи големини
70 B 75 B
Расположливи бои
Материјал

90% Полиамид 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.