30

Градник со Ц корпи

(0)
692,30 ДЕН 989,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Модерен градник со длабоки Ц корпи и жица, без полнење. Од нежен, мек материјал во пролетен дезен. Пружа добра поддршка.

Материјал

90% полиамид, 10% еластин

Vaše mišljenje nam puno znači!

Испрати коментар
Šta su drugi rekli o ovom proizvodu?

Budite prvi koji će ostaviti komentar

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам