Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ДЕЗЕНИРАНИ ХУЛАХОПКИ
  • ДЕЗЕНИРАНИ ХУЛАХОПКИ
Опис

LIBERTY 80 DEN

639,00 ДЕН

Расположливи големини
3 4
Расположливи бои
Материјал

86% Полиамид, 14% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.