38

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

(0)
339,00 ДЕН 549,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Романтични женски слип гаќички. На предната страна имаат нежна лента и интересни засеци, со дискретен украс и машничка. Памучна постава овозможува удобно носење.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам