Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ 51
Опис

Женствен едноделен костим за капење со затворен, "топ" крој, поставен со перничиња. Моделот има внатрешен силиконски сигурносен паспул, кој обезбедува носење без поместувања, и украсен е со декоративен принт. Прерамките се подесуваат и можат да се извадат по потреба, а грбот е затворен до линија на градник.

JEDNODELNI KUPACI 51

ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ 51

1.799,00 ДЕН

Расположливи големини
XL M S L
Расположливи бои
Материјал

85% ПОЛИАМИД, 15% ЕЛАСТИН

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.