Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ 53
Опис

Женствен едноделен костим за капење со атрактивен крој со модерни отвори на бочните страни, украсени со декоративен вез. Горниот дел е поставен со сигурносни перничиња, кои можат да се вадат по потреба и џбогатен со украсни набори. Моделот има прерамки кои се врзуваат околу врат и со врзување на грбот. Долниот дел е слип.

JEDNODELNI KUPACI 53

ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ 53

1.799,00 ДЕН

Расположливи големини
S XL M L
Расположливи бои
Материјал

85% ПОЛИЕСТЕР, 15% ЕЛАСТИН

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.