Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ 62
Опис

JEDNODELNI KUPACI 62

ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ 62

1.799,00 ДЕН

Расположливи големини
XXL L M S XL
Расположливи бои
Материјал

85% ПОЛИЕСТЕР, 15% ЕЛАСТИН

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.