Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
Опис

Едноделен костим за капењесо отворен атрактивен крој. Подесувачки ленти се врзуваат на отворениот грб. Благо поставен горен дел со тврди корпи. Слип долен дел на врзување од страна.

JEDNODELNI KUPAĆI 1/57

ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

799,00 ДЕН

1.949,00 ДЕН

-59%

Расположливи големини
S XL M L
Расположливи бои
Материјал

82% Полиестер 18% Еластин

Количина
Одбери големина

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.