59

ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

(0)
799,00 ДЕН 1.949,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Едноделен костим за капењесо отворен атрактивен крој. Подесувачки ленти се врзуваат на отворениот грб. Благо поставен горен дел со тврди корпи. Слип долен дел на врзување од страна.

Материјал

82% Poliester 18% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам