Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ
Опис

Едноделен костим за капењесо атрактивен крој. Рамките се врзуваат на грбот. Сигурносни перничиња на горниот дел кои по потреба можат да се извадат. Моделот е отворен, со прорези.

JEDNODELNI KUPAĆI KOSTIM 3/71

ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

1.299,00 ДЕН

2.199,00 ДЕН

-41%

Расположливи големини
L S M XL
Расположливи бои
Материјал

80% Полиамид 20% Еластин

Количина
Одбери големина

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.