56

ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

(0)
959,00 ДЕН 2.199,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Едноделен костим за капењесо класичен крој. Горен дел со тврди корпи со жица без полнење. Закопчување на отворен грб.

Материјал

85% Полиестер 15% Еластин

Vaše mišljenje nam puno znači!

Испрати коментар
Šta su drugi rekli o ovom proizvodu?

Budite prvi koji će ostaviti komentar

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам