56

ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

(0)
959,00 ДЕН 2.199,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Едноделен костим за капењесо атрактивен крој. Рамките се врзуваат на грбот. Сигурносни перничиња на горниот дел кои по потреба можат да се извадат. Моделот е отворен, со прорези.

Материјал

80% Poliamid 20% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам