56

ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

(0)
959,00 ДЕН 2.199,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Едноделен костим за капење со позатворен крој. Сигурносни перничиња кои можат да се вадат по потреба. Високо врзување околу вратот. Моделот е обогатен со украсни аксесоари.

Материјал

80% Poliamid 20% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам