51

ЕДНОДЕЛЕН КОСТИМ ЗА КАПЕЊЕ

(0)
959,00 ДЕН 1.949,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Едноделен костим за капењесо атрактивен крој. Рамките се врзуваат околу вратот. Отворен грб и прорези од страна.

Материјал

85% Poliamid 15% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам