Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • Елиса
  • Елиса
Опис

Чипкани женски слип гаќички со младешки стил. Памучната постава во долниот дел овозможува удобно и пријатно чувство во текот на целиот ден

ELISA

429,00 ДЕН

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

60% полиамид, 30% вискоза, 10% еластин

Количина
Одбери големина
Производот е додаден во корпа.