Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКА МАИЦА СО ПРЕРАМКИ
  • ЖЕНСКА МАИЦА СО ПРЕРАМКИ
Опис

Практична и удобна памучна маица со тенки прерамки на подесување, со модерен морнарски дезен. Предниот дел е порабен со дискретна чипка и украсен со црвена машничка.

PERLA

ЖЕНСКА МАИЦА СО ПРЕРАМКИ

229,00 ДЕН

859,00 ДЕН

-73%

Расположливи големини
S M L XL
Расположливи бои
Материјал

Состав:95% памук, 5% еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.