Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКА МАИЦА
Опис

Интересна женска маица со долги ракави украсени со чипка. Имаат необично убав израз околу вратот и на краевите на ракавите. Нежна е при допир, со ребраст дезен и е погодна за секојдневно носење.

KALA

ЖЕНСКА МАИЦА

599,00 ДЕН

1.119,00 ДЕН

-46%

Расположливи големини
L S M XL
Расположливи бои
Материјал

60% Полиестер 30% Вискоза 10% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.