Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКА НАМЕТКА
Опис

Софистицирана и многу удобна женска наметка од мек, нежен материјал, збогатен со декоративна чипкаста изработка на широките ракави. Лежерно паѓа, а струкот се нагласува со лента од истиот материјал, која се подесува.

MAGNOLIA

ЖЕНСКА НАМЕТКА

1.189,00 ДЕН

1.699,00 ДЕН

-30%

Расположливи големини
S M XL L
Расположливи бои
Материјал

65% Модал 35% Полиестер

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.