41

ЖЕНСКИ СЛИП ГАЌИ

(0)
259,00 ДЕН 439,00 ДЕН
Расположливи бои
Количина

Опис

Женски слип гаќички изработени се од деликатна, тенка чипка за сензуално чувство. Поставени се со памук за поголема удобност.

Материјал

90% Poliamid 10% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам