20

ЖЕНСКА НАМЕТКА BELEN J21

(5)
2.079,20 ДЕН 2.599,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Нежена женска наметка, отмена и елегантна со 3/4 широки ракави. Половината се нагласува со адаптирање со трака од истиот материјал.

Материјал

90% Полиестер 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам