50

ЖЕНСКА НАМЕТКА INDIRA Ј21

(5)
1.299,50 ДЕН 2.599,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Наметка од вискоза со долги ракави и нежна лента која се врзува околу струкот. Пријатна за носење секој ден.

Материјал

95% Вискоза 5% Eластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам