Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКА НАМЕТКА
Опис

Топла и нежна наметка која остава мек допир и пружа максимално одобно чувство. Закопчувањето е од предната страна.

BETTY

ЖЕНСКА НАМЕТКА

819,00 ДЕН

1.639,00 ДЕН

-50%

Расположливи големини
S M
Расположливи бои
Материјал

100% Полиестер

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.