Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКА НАМЕТКА
Опис

Нежна и исклучително удобна женска наметка од вискоза, дискретно украсена со чипка со 3/4 ракави. Има лесен пад, а струкот се нагласува со лента изработена од истиот материјал која лесно се прилагодува.

TIFANY

ЖЕНСКА НАМЕТКА

1.149,00 ДЕН

1.629,00 ДЕН

-29%

Расположливи големини
XL L S M
Расположливи бои
Материјал

95% Вискоза 5% Еластин

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли

Со користење на оваа страница, вие се согласувате дека користите колачиња. Прочитај повеќе

Прифати
Производот е додаден во корпа.