Повикајте +389 (0)2 3 20 10 55

Список на желби

0

Корпа

0

Корпа

  • ЖЕНСКА НАМЕТКА
Опис

Гламурозна, сатенска наметка со долг крој и заводлив, егзотичен дезен. Лежерно паѓа на телото, пружајќи пријатен допир на кожата. Се врзуваат на струкот со лента која се подесува, од сатен.

EVELYN

ЖЕНСКА НАМЕТКА

2.129,00 ДЕН

Расположливи големини
L S XL M
Расположливи бои
Материјал

100% Сатен

Количина
Одбери големина
Препорачани артикли
Производот е додаден во корпа.