30

ЖЕНСКА НОЌНИЦА CARRY Ј21

(5)
1.329,30 ДЕН 1.899,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Пријатна женска ноќница изработена од вискоза во темно сина боја. Горниот дел е украсен со тул. Погодна за спиење и за одмор.

Материјал

95% Вискоза 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам