20

ЖЕНСКА НОЌНИЦА MACARENA J21

(5)
1.359,20 ДЕН 1.699,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Сензуална и заводлива сатенсканоќница, со отмен сјај, со тенки прилагодливи бретели кои се вкрстуваат на грбот и со елегантен чипкан вез. Моделот лежерно паѓа и ја прати линијата на телото.

Материјал

95% Полиестер 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам