30

ЖЕНСКА НОЌНИЦА TRISHA J21

(5)
1.189,30 ДЕН 1.699,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Женска ноќница од мек материја, отмена и многу удобна. Збогатена со чипкани рабови, со тенки прерамки, која ја прати линијата на телото.

Материјал

90% Полиестер 5% Еластин

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам