49

ЖЕНСКА НОЌНИЦА

(0)
959,00 ДЕН 1.879,00 ДЕН
Одбери големина
Расположливи бои
Количина

Опис

Софистицирана вискозна ноќница со заводливи чипкани делови на рамениците и рабовите и чипкани кратки ракави. Многу удобна, ја прати линијата на телото во весели, празнични бои.

Материјал

95% Viskoza 5% Elastin

Вашето мислење е важно за нас!

Испрати коментар
Што велат другите за овој производ?

Бидете првиот што коментира

Со користење на оваа страница, вие прифаќате употреба на колачиња. Научи повеќе

Прифаќам